Fórum

Datum 21.06.2010
Vložil Wau
Titulek zdravim vas :)

Ahojte preji vam hodne uspechu v dalsich akcich a pokud bude mozno rada se i pripojim nekdy ;) a na tebe luciusku se tesim nejvic :-*** jestli bude cas urcite se na fotbalek stavim :)))

Datum 19.06.2010
Vložil Yennefer
Titulek Fotbálek

V Imze 27.června akce zvaná fotbálek. Podrobnosti v Novinkách.

Datum 04.06.2010
Vložil Yennefer
Titulek Kopeme

Soutěž v těžbě rud - tuto neděli 13.června v 19:00 První cena: Kámen duše

Datum 05.05.2010
Vložil Lucius11
Titulek 4.dychanek

:(((
Nejde mi spustit m2 :(, hodlam se ukazat nejdyl v patek vecer a vsechny ninje stejne sejmu :)))))

Datum 03.05.2010
Vložil Lucius11
Titulek poklad

Tak jeste musim dodat...
prej mental a pomalej joo??? skoncil sem treti...a to jen proto...ze prvni skoncila ninja jako tichej zabijak...a druha znama cheaterska samanka Santy :D
dale....jendoznacne se uz nezucastnim zadne takove akce...kdybyste videli v prubehu akce Liolu nebo rolfa...ja jen stih precist jmeno nez se dotycni prehnali kolem me....to byl fatk fofr :D takze jasna protekce pro cleny cechuuuu...to vsem muselo byt jasnyyy

Datum 03.05.2010
Vložil Tekashime
Titulek Včerejši akce

Zdravím,
Velmi musím pochválit včerejší vydařenou akci(i když jsem boužel musel v půlce končit)Organizace velmi dobrá,vše se odehrálo rychle :) jen tak dále budu se tešit na další Vámi pořadané akce,a rád se jich zůastním.
S pozdravem
TekashimeYuraki (:

Datum 03.05.2010
Vložil Fidi
Titulek Poděkování za poklad a jak to u mě probíhalo...

Ahoj, včera už jsem děkoval, ale už jsme byl celkem unavený tak ani nevím co jsem vůbec napsal... :oD

Nápad to byl skvělej, musela s tím bejt pořádná práce... Hlavně to s těma stánkama se mi nejvíce líbilo, nevím proč, ale byly nejlepší asio dobrý nápad... Opravdu lépe bych to nevymyslel... Všechny úkoly byly tak triviální, ale já v tom hledal šílený složitosti... Ten mobil by se možná hodil i do testů SCIO ;o)... Potom ti Yenny na mail napíšu taky takovou jednu šifru ;o), kterou by jste mohli v příštím pokladu nebo klidně v jiné hře použít...

Co se mi nelíbilo to, že to bylo večer ta hra končila kolem 11 večer a já dnes měl potíž se nějak vyhraba z postele, vůbec by neuškodilo dát to třeba na ch2 (po výměně Lucky) a to že Kopik sebral ty candáty před stánkem, buď měli padnou do Invu organizátorům akce nebo mělio zmizet po 3 minutách jak se dole v chatu píše....

Celkem mě mrzelo, že jsem se neumístnil :oD, ale stejně pro mě byla hlavní zábava, a ta třeba s Luciusem ve dvojici byla :oD. Nejdříve jsme se zasekl, když jsem dostal za úkol vyměnit Lucku za něco cennějšího (Pro mě za 15 MINUT naprosto nezvladatelné), ale nic složitého to nebylo za +/- 5 minut jsem měl výmněnu z krku a za další cca. 2 minuty byl předmět Yenny ukázán... Další šok přišel po ukázání vyměněné věci... Jet do mistnosti s bosem v EXPERT DUNGU S LVL 48 a navíc jsme neměl u sebe žádný peníze, takže jsem byl nucenej prodat nějaký moje věci :o(??? Ale jak se ukázalo s Luciusem to nebyl žádnej problém :oD... Tam jsme se dozvěděl tu na 1. pohled téměř nerozliuštitelnou.. Po 5 minutách u bose mně a ještě pá lidem co tam byli Nilf řekl, že mobil je nápověda, tak jsme vzal do ruky mobil a už to jelo.. Dojel jsem tam kam jsem měl a tam mě čekala básnička... Po 5 minutách lamentování, že to nezvládnu jse mi najednou před očima ukázal první řádek a užse to vymýšlelo samo :oD Však výsledek sami vidíte... Jen chci upozornit, že básnička neni založena na žádných faktech.. Jediné co o Rolfovi a Ashenovi vím je, že Rolf je chlap hrající za opačnbé pohlaví :oD a Ashen se řadí mezi nejdéle hrající hrače CZ metinu... Po odeslaní Yenn jsem dostal ty souřadnice v 1. map červených, tam se mě Lucius zeptal jestli nepůjdu do dvojice a já kývl , došli jsme za Nilfem k památníku a rozdělili jsme se na hádače - Lucius a na napovídače - Fidelka :o)... Já dostal do PMky od Nilfa slovo "Rouška" po mém vysvětlení jsme dostali souřadnice ve WarYoungu kde jsem dostal za úkol tu Morseovku, trošku trvalo než jsme nastartoval prohlížeč - snad to bylo dovolený - ale asi po 2 minutách nadávání a vyhrožování :o) jak je pomalej, se můj počítač uráčil, že mi teda vyhoví a prohlížeč otevře... Strejda Google vygoogloval to co jsem potřeboval a překládání bylo u konce, pak jsem dojel na tu pevost nebo co to tam bylo napsal jse heslo Yenny (hlava mi nebere proč tam stál SHAO, teď mě napadlo to, že možná kvuli Beře, která tam má respawn) a já jel za panem Rybářem si nalovit candáta... Potkal jsem tam Quasiho s Kopim... od Kopiho jsme si půjčil prut (můj byl na MXW a já se vydal na tedle výlet bez peněz bez peněz) a nalovil jsme pro něj (za pujčení prutu) a pro sebe candáta netrvalo to moc dlouho, asi na 4 zátahy candáta jsem vyhodil před Yenny a jel jsme směr 2. mapa Žlutých, bohužel před starcem se mi dostalo informace, že je konec hry. "Konec hry, poklad byl nalezen" Rozloučil jsem se poděkoval Nilfovi a Yenny za příjemnpou akci pogratuloval vítězům a odpojil jsme se... Jen tak dál... Myslím, že nám co jsme se zůčastnili můžou jiní, co na té akci nebyly závidět...

Tak něco jsem napsal :oD doufám že u čtění neusnete :oD

Datum 02.05.2010
Vložil Yennefer
Titulek Hledání pokladu

V sekci Reporty z akcí byl přidán report o hledání pokladu i s doprovodným materiálem ;-)

Datum 29.04.2010
Vložil Raverr-HighSociety
Titulek War

Ahoj, děkujeme za super war. Zábava jak má být, byli jsem moc spokojený:-)
Raverr

Datum 29.04.2010
Vložil Yennefer
Titulek Re: War

Nám se taky hrozně líbila, mohli bychom dát častěji. Navíc bychom s Vámi rádi spojili i jiné akce, třeba jako bitvu o pozemek, co Vy na to?

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode