Fórum

Datum 27.07.2010
Vložil Nemesis
Titulek Nemám rád titulky :-)

Ahoj
Chci vám jen pochválit stránky je to hezky udělaný :-)
zajímavý čtení a i pro amatera dostatečně přehledný :-)
Přeju hezký den :-*

Datum 25.07.2010
Vložil HEZOUNKA
Titulek cech

Ahoj, myslím že mě asi nevemete ale zkouška nic nestojí .Takže bych se vás chtěla zeptat jestli mě vemete ? díky kdyžtak Pm sem nebo do metinu Ahoj =)

Datum 24.07.2010
Vložil AngusYounng
Titulek Vtipny

Pri expeni me to delaj furt,kdybych to tak bral jako ty,nikdo neni v zadnem cechu.Je to boj o misto.Jinak to nejde.Ale jinak se ti omlouvam

Datum 23.07.2010
Vložil SHAOKAHN
Titulek To snad ne

To si deláš srandu angusi, tebe, kterej se nasere do místnosti v cave 2, když jsem tam expil se surou,tak jsi me nachvál omračoval atd atd.................

Datum 23.07.2010
Vložil AngusYounng
Titulek Žádost

Zdravím,bohužel si myslím že mě nevezmete.Ale přece jen nic neztratím,chtěl bych se vás zeptat jestli mohu do cechu.Děkuji za odpověd

Datum 18.07.2010
Vložil Yennefer
Titulek LETNÍ TURNAJ

Jukněte do sekce Chystané akce. Obsahuje nově kompletní pravidla turnaje, kterýžto se blíží mílovými kroky. Jste všichni srdečně zváni. Hlaste se u Yenny nebo Nilfa.

Datum 03.07.2010
Vložil bagetak
Titulek Žádost

Ahojky lidi mohl bych jit prosím kvam do cechu? Jsem war mental zatim lvl 72. Děkují za přečtení této zpravy.

Datum 25.06.2010
Vložil Yennefer
Titulek Svatba Nilfa a Yenny

Dne 30.června od 20:00 se koná svatba našeho stálého ale momentálně nesezdaného páru. Všichni jste vítáni :-)

Datum 24.06.2010
Vložil Lucius11
Titulek ooo

za prvy....se snazim vypadat dveryhodne verne...a pak pride wau :-o :)))))))))))...tebe uvidim vsude rad ;) :-*** doufam ze se na fotbalek prides alespon mrknout a nekteri z nas budou mit sanci te presvedcit, ze modraci sou sem tam zajimava parta...a nekteri te treba presvedci vic k dalsim vecem ;) :)
za druhy...a ja kde vzal fidelkar ze sem rohozka...aaaha...fidolko, pokud to ctes...umzes!!!!...taakze...se nak zapomnelo proc rohozka :P ponevac po me vsici slapou :P :( jen at to akzdej vi :P :( wau vidis to :(

Datum 24.06.2010
Vložil wau
Titulek Re: ooo

tak presvedcovat bys chtel jo :)))) tak nech tomu cas mozna se nekdy ukazu u Vas pod modrou vlajoku ;) :-* jo a jinak jestli pujdu na fotbalek tak se stavim ale s misty :) na 90% me tam cekej a dostanes :D ale ne pusu :P ;)

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode